





110 ₴/пара
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Діодні ДХО у формі болтиків. Варіанти застосування обмежується лише Вашою фантазією. Високий термін служби
| Загальні характеристики: | |
| Тип ходових вогнів | Світлодіодні |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Розміри (діаметр х довжина) | 23 х 35 мм |
| Технічні характеристики: | |
| Напруга | 24 В |
| споживана потужність | 3 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт |
| Колір світіння | Білий 6000К |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип | Денні ходові вогні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Технічний стан | справне |