





98 ₴/пара
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 150 ₴
Не має аналогів та є яскравим представником світлового авто тюнінгу. Міцна конструкція, мінімальне споживання енергії
| Загальні характеристики: | |
| Тип ходових вогнів | Світлодіодні |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Розміри (діаметр х довжина) | 18 х 30 мм |
| Технічні характеристики: | |
| Напруга | 12 В |
| споживана потужність | 3 Вт |
| Кількість світлодіодів | 1 шт |
| Колір світіння | Білий 6000К |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Стан | Новий |
| Тип | Денні ходові вогні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Технічний стан | справне |