-30%2 126 ₴/комплект
1 488 ₴/комплект
Показати оптові ціниЛампи PULSO LC3-HB3-LED призначені для встановлення в автомобілі, забезпечуючи максимальну світність та покращену видимість на дорозі. Вони ідеально підходять для використання у фарах як ближнього, так і далекого світла, а також впливають на стильний вигляд вашого автомобіля завдяки сучасному дизайну.
Подаруйте своєму авто найкраще освітлення! Бронюйте лампи PULSO LC3-HB3-LED у нашому магазині rulit.zp.ua вже сьогодні!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 65 Вт |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Код запчастини | LC3-HB3 |
| Цоколь | HB3 (9005) |