-30%2 126 ₴/комплект
1 488 ₴/комплект
Показати оптові ціниЛампи PULSO LC3-H7-LED – ідеальний вибір для заміни штатного освітлення вашого автомобіля. вибором для щоденного використання.
Бажаєте покращити видимість на дорозі та підвищити безпеку своїх поїздок?
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Стан | Новий |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H7 |
| Потужність | 65 Вт |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Тип лампи | LED |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Код запчастини | LC3-H7 |