-30%




4 496 ₴/комплект
3 147 ₴/комплект
Забезпечте чудове освітлення для вашого автомобіля з MLux Black Line HIR2. Ці потужні світлодіодні лампи з колірною температурою 4300K створюють чітке та природне світло, покращуючи видимість на дорозі в будь-яких умовах. Лампи розроблені для надійної роботи при напрузі 9-16 В та оснащені системою CAN-Bus, що гарантує відсутність помилок та повну сумісність із вашим автомобілем.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | Black Line |
| Виробник | MLux |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип лампи | LED |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | HIR2 (9012) |
| Потужність | 55 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |