-30%
1 885 ₴/комплект
1 319 ₴/комплект
Лампа DriveX ME-08 HB3 – це високопродуктивне рішення для освітлення автомобіля, яке забезпечить яскравий та чіткий світловий потік. Завдяки потужності в 36W та світловому потоку 7500 Лм, ця лампа забезпечить чудову видимість на дорозі в будь-яких умовах.
Основні характеристики:
Потужність: 36W
Світловий потік: 7500 Лм
Колірна температура: 6000K (яскраве біле світло)
Робоча напруга: 9-32В
Лампа DriveX ME-08 HB3 - ідеальний вибір для тих, хто хоче покращити освітлення свого автомобіля, забезпечуючи максимальну безпеку на дорозі завдяки чіткому та яскравому світлу, близькому до денного.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-08 |
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Тип лампи | LED |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Потужність | 36 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |
| Цоколь | HB3 (9005) |