-30%
2 828 ₴/комплект
1 979 ₴/комплект
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4443 |
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комплект ксенону |
| Вольтаж | 85 V |
| Маса | 0.99 кг |
| Тип | H4 |
| Колірна температура | 4300 — жовтий |
| Цоколь | P43t-38 |