-30%
2 178 ₴/комплект
1 524 ₴/комплект
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 4143 |
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Стан | Новий |
| Цоколь | P14.5s |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип | Комплект ксенону |
| Вольтаж | 85 V |
| Маса | 0.78 кг |
| Тип | H1 |
| Колірна температура | 4300 — жовтий |