
459 ₴/пара
Використовується для забезпечення стабільної роботи, швидкого старту та високого рівня захисту. Сумісний майже з усіма типами авто. Забезпечує комфортне керування транспортним засобом у будь-який час доби та за будь-яких погодних умов.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 9550 |
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Тип лампи | Xenon |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |
| Цоколь | HB3 (9005) |