-30%913 ₴/пара
639 ₴/пара
Від Біксенонові
Вольтаж, V 85 АС
Гарантія 12 місяців
Кількість ламп в упаковці, шт. 2
Колірна температура, К 6000 – блакитний
Потужність, Вт 35
Тип H4
Цоколь P43t-38
Маса, кг 0,245
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1460 |
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Тип лампи | Xenon |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H4 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |