-30%516 ₴/пара
361 ₴/пара
Вид Ксенонові
Вольтаж, V 85 АС
Гарантія 12 місяців
Кількість ламп в упаковці, шт. 2
Колірна температура, К 4300 жовтий
Потужність, Вт 35
Тип H11
Цоколь PGJ19-2
Країна походження Чехія
Маса, кг 0,176
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1943 |
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Тип лампи | Xenon |
| Колір світіння | Жовтий |
| Колірна температура | 4300K |
| Цоколь | H11 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |