-30%695 ₴/пара
486 ₴/пара
Вид Ксенонові
Вольтаж, V 85 АС
Гарантія 12 місяців
Кількість ламп в упаковці, шт. 2
Колірна температура, К 5000 - білий
Потужність, Вт 35
Тип D2S
Цоколь PK32d-2
Країна походження.
Маса, кг 0,081
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 8215 |
| Виробник | Solar |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Тип лампи | Xenon |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | D2S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |