
763 ₴
Використовується для заміни штатного освітлення. Має більш тривалий термін експлуатації, ніж лампи розжарювання, створює довгий світловий промінь, ніж галогенна лампа.
Кількість ламп в упаковці, шт:1
Потужність, вт:35
Колірна температура, до: 6000 - блакитний
Вольтаж, v: 85 ас
Тип: D2s
Цоколь: Pk32d-2
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 85216MP |
| Виробник | BREVIA |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Тип лампи | Xenon |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | D2S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |