-30%959 ₴
671 ₴
Вид Ксенонові
Вольтаж, V 85 АС
Гарантія 12 місяців
Кількість ламп в упаковці, шт. 1
Колірна температура, К 6000 – блакитний
Потужність, Вт 35
Тип D2R
Цоколь PK32d-3
Країна походження Південна Корея
Маса, кг 0,243
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 85226c |
| Виробник | BREVIA |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Тип лампи | Xenon |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | D2R |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |