-30%




2 093 ₴/комплект
1 465 ₴/комплект
• Температура кольору: 6000K
• Тип LED елементу: Customized CSP (спеціалізованій
для праці у лінзованій оптиці)
• Чітка світлотіньова межа у рефлекторній оптиці
• Тип охолодження: активний (радіатор з
вентилятором)
• Тип драйверу: зовнішній
• Потужність: 35 Вт
• Напруга: 9-60 В
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LE-03 |
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 36 В, 12 В, 24 В |
| Тип лампи | LED |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H7 |
| Потужність | 35 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |