-30%



1 998 ₴/комплект
1 398 ₴/комплект
Baxter S1 H1 6000K комплект світлодіодних ламп
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Baxter |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип лампи | LED |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H1 |
| Потужність | 25 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |