-30%
1 363 ₴/пара
954 ₴/пара
MLux QUARTZ D2S 5000К Double-Box
Потужна ксенонова лампочка, призначена для встановлення замість лампи, що вийшла з ладу, фар головного світла з цоколем D2S. У разі правильного підбору дротів під'єднання й баласту — блока розпалювання — лампа гарантує дуже якісне освітлення дорожнього полотна, обочин, дорожніх знаків та інших учасників руху, підвищуючи комфорт під час керування автомобілем в умовах недостатнього освітлення.
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | QUARTZ |
| Виробник | MLux |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Потужність | 35 Вт |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип лампи | Xenon |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | D2S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |