-30%


3 858 ₴/комплект
2 700 ₴/комплект
Світловий потік:
Реальний – 5100 Лм/Маркетинговий – 12 000 Лм
у 5,7 раза яскравіший за галогенову лампу
Температура кольору: 5500K/3000K
Тип LED елемента: Customized CSP (спеціалізована для роботи у лінзованій оптиці)
Тип охолодження: активний - Cold Master
(Радіатор з вентилятором)
Збільшена надійність за рахунок охолодження
Тип драйвера: зовнішній
Потужність: 50 Вт
Наявність CAN: Так
Напруга: 9-16 В
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | AL-11 |
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип лампи | LED |
| Потужність | 50 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |
| Колір світіння | багатобарвні |
| Колірна температура | 3000-5500K |
| Цоколь | H18|H7 |