-30%





1 719 ₴/комплект
1 203 ₴/комплект
DriveX PA-02P H4 5000K LED лампа
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PA-02P |
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип лампи | LED |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Цоколь | H4 |
| Потужність | 12 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |