


1 881 ₴/комплект
ME-07 H11 6000K
Світловий потік: 6000Лм
у 2,54 рази яскравіший за галогенову лампу
H4 лампа за розміром максимально наближена до галогену
• Температура кольору: 6000K
• Тип LED елементу: 7035 (CREE Tech)
• Тип охолодження: активний (радіатор з вентилятором)
• Тип драйверу: внутрішній біполярний
• Потужність: 30 Вт
• Напруга: 9-32В
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ME-07 |
| Виробник | DriveX |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип лампи | LED |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H11 |
| Потужність | 30 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Стан | Нове |