-30%




408 ₴
285 ₴
Показати оптові ціниМодель - 05-27w SPOT
Потужність - 27w
Напруга - 10-30V
Потужність діода - 3W x 9шт
Температура світла - 6000k
Тип світла - Дальній
Ступінь захисту - IP67
Матеріал корпусу - Нержавіюча сталь
Життєвий цикл - 30000 годин
Розмір - 115 х 115(висота з кріпленням 128) х 55 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Leader |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Кількість світлодіодів | 9 шт. |
| Потужність | 27 Вт |
| Напруга живлення | 24 В, 12 В |
| Стан | Новий |
| Термін служби ламп | 30000 годин |
| Ступінь захисту IP | 67 |
| Тип | Додаткові фари |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 6000K |
| Користувальницькі характеристики | |
| Технічний стан | справне |