




1 352 ₴/комплект
Показати оптові ціни
Celsior CS-5300 - 5.25" (13 см) трисмуговий коаксіальний динамік.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Celsior |
| Країна виробник | Китай |
| Імпеданс | 4 Ом |
| Кількість смуг | 3 |
| Максимальна потужність | 120 Вт |
| Максимальний діапазон частоти | 20000 Гц |
| Матеріал магніту | Ферит |
| Мінімальний діапазон частоти | 70 Гц |
| Номінальна потужність | 30 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Коаксіальна АС |
| Типорозмір | 5" |
| Форма | Кругла |
| Чутливість | 90 дБ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |
| Код запчастини | CELSIOR_CS-5300 |
| Технічний стан | справне |