

1 498 ₴/комплект
Показати оптові ціниЛампи PULSO S6/LED/H4-H/L/Flip Chip/12-24V/33W/3600Lm/6000K (S6-H4)
Напруга живлення: 12-24
Потужність: 33
Колірна температура світла: 6000
Комплектація: 2 лампи
Цоколь: H4
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | S6-H4 |
| Виробник | Pulso |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга живлення | 12 В, 24 В |
| Тип лампи | LED |
| Колір світіння | Блакитний |
| Колірна температура | 6000K |
| Цоколь | H4 |
| Потужність | 33 Вт |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Гарантія | гарантія від продавця |