-30%





2 429 ₴/комплект
1 700 ₴/комплект
Показать оптовые ценыСучасні LED-крістали OEM Flip Chip з високим коефіцієнтом потужності.
Точна світло-тіньова межа для захисту від засліплення зустрічних машин.
Компактні розміри для розміщення в будь-якій оптиці. Термін експлуатації понад 50000 годин.
LED лампи головного світла призначені для використання в світловому обладнанні автомобіля. Струм живлення 9-16В.
Номінальна потужність 2х70Вт / комплект.
Колір світла - білий
Потужність світла 8500 Lm
Мають Canbus
Покращений тепловідвід завдяки перфорації цоколя.
Укомплектовані по 2 шт в коробці.
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | N1-H7 |
| Производитель | Pulso |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 12 В |
| Тип лампы | LED |
| Цвет свечения | Голубой |
| Цветовая температура | 6500K |
| Цоколь | H7 |
| Мощность | 140 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гарантия | гарантия от продавца |
| Состояние | Новое |