

1 953 ₴/комплект
DriveX AL-01 H11 6000K 9-36V LED светодиодные лампы
"• Світловий потік: Реальний – 4700Лм / Маркетинговий – 10000 Лм у 4,7 рази яскравіший за галогенову лампу
• Температура кольору: 5000K/6000K
• Тип елемента LED: 3570 CSP
• Тип охолодження: активний (радіатор з вентилятором)
• Тип драйвера: зовнішній
• Потужність: 50 Вт
• Напруга: 9-32 В"
| Основные | |
|---|---|
| Код запчасти | AL-01 |
| Производитель | DriveX |
| Страна производитель | Китай |
| Напряжение питания | 36 В, 12 В, 24 В |
| Тип лампы | LED |
| Цвет свечения | Голубой |
| Цветовая температура | 6000K |
| Цоколь | H11 |
| Мощность | 50 Вт |
| Пользовательские характеристики | |
| Гарантийный срок | 12 мес |
| Гарантия | гарантия от продавца |
| Состояние | Новое |